Ako aplikovať odtieň

Zistite, ako aplikovať farbu na vlasy BioKap Nutricolor v niekoľkých jednoduchých krokoch.

POZRI NÁVOD

Zistite, ako aplikovať farbu na vlasy BioKap Nutricolor v niekoľkých jednoduchých krokoch.

Farby BioKap Nutricolor z radu Bios poskytujú dlhotrvajúce prirodzené a žiarivé farby s dokonalým krytím šedín.

Sú vhodné aj pre tú najcitlivejšiu pokožku. Sú obohatené o organický arganový olej a komplex Tricorepair®, neobsahujú amoniak, parabény, sú testované na nikel a dermatologicky testované.

1

Jemne kefujte suché vlasy, aby ste odstránili všetky zvyšky lakov na vlasy a fixačných prostriedkov. Stlačte predrezaný otvor uvedený v balení na vloženie fľaštičky Nutrifix a nalejte obsah tuby do fľaštičky Nutrifix.

2

Pevne naskrutkujte plastovú aplikačnú dýzu a dôkladne pretrepte, kým sa nevytvorí homogénna zmes.

3

Odlomte špičku výlevky a po nasadení rukavíc a ochranného plášťa okamžite pokračujte v aplikácii. Neskladujte zmes v uzavretej fľaši, aby ste predišli riziku prasknutia fľaše a vyliatia výrobku. Výsledná farbiaca zmes sa môže použiť na jednu aplikáciu.

4

Časť zmesi naneste ku korienkom suchých vlasov, jemne vmasírujte a nechajte pôsobiť približne 20 minút; potom zvyšok zmesi naneste na celé vlasy.

5

Zľahka masírujte a prečešte stredne zubatým hrebeňom, aby sa farba rozotrela po celej dĺžke vlasov; nechajte pôsobiť približne 15 minút.

6

Po uplynutí času spracovania pridajte malé množstvo teplej vody a jemne masírujte, počkajte ešte niekoľko okamihov a potom dôkladne opláchnite, kým sa voda nevyčistí.

7

Naneste obsah vrecúška kondicionéra a rovnomerne ho vmasírujte.

8

Dôkladne ho opláchnite; tým odstránite všetky zvyšky farbiva, ktoré zostali na pokožke.

1. PRED POUŽITÍM BIOKAP NUTRICOLOR, BIOKAP NUTRICOLOR DELICATE A BIOKAP DELICATO RAPID FARBIVO ODPORÚČAME NANIESŤ OCHRANNÝ KRÉM NA POKOŽKU PRIĽAHLÚ K LÍNII VLASOV (TVÁR, KRK, UŠI), ABY SA ZABRÁNILO ŠÚPANIU POKOŽKY.

2. ŽIADNE ZVYŠKY BY SA NEMALI POUŽÍVAŤ ANI SKLADOVAŤ.3

DÔLEŽITÉ

A) Ak sú vaše vlasy menej ako 50 % biele: Ak chcete zachovať farbu, použite odtieň podobný vášmu.
B) Ak sú vaše vlasy viac ako 50 % biele: Na dosiahnutie vašej farby použite tmavší odtieň.