BELLEZZA BIO ultra regeneračný kondicionér s extraktom z ovsa a zelených orechov
BELLEZZA BIO ultra regeneračný kondicionér s extraktom z ovsa a zelených orechov
VYŽIVUJÍCÍ A ZKLIDŇUJÍCÍ ORGANICKÝ BALZÁM PRO KRÁSU

BELLEZZA BIO ultra regeneračný kondicionér s extraktom z ovsa a zelených orechov

se ZELENÝMI VLAŠSKÝMI OŘECHY a OVESEM VÝŽIVA, OCHRANA A DISCIPLÍNA

Balenie: 125 ml
Odporúčaná cena: 299 Kč

Biokap Organic Beauty Restructuring Conditioner hydratuje, rozčesáva a vyživuje vlasy bez zaťaženia. Jeho zloženie s certifikátom Cosmos Organic obsahuje výťažok z ovsa, ktorý pomáha reštrukturalizovať vlasy a bojovať proti štiepeniu končekov. Vďaka komplexu zo zelených orechov chráni vlasy pred UV žiarením a zachováva lesk farby. Zanecháva vlasy jemné a ľahko sa rozčesávajú.
Zloženie s prírodnými emulgátormi a kondicionérmi poskytuje vlasom výživu, ochranu a dobrú rozčesateľnosť.

Obsahuje viac ako 98 % zložiek prírodného pôvodu, jeho čistiaci základ je rýchlo biologicky odbúrateľný a vôňa pochádza z prírodných esenciálnych olejov. Ide o úplne ekologický výrobok, dokonca aj jeho obal.

Je to ekologický výrobok, dokonca aj vo svojom obale.

  • PE rúrka rastlinného pôvodu z cukrovej trstiny
  • Obal je vyrobený zo 100 % recyklovateľného papiera FSC z kontrolovaného pestovania.

KEDY ICH POUŽIŤ

Po umytí šampónom vyživuje a ošetruje vlasy, dodáva im lesk a ľahkú rozčesateľnosť.

AKO POUŽÍVAŤ

Po umytí vlasov šampónom naneste na mokré vlasy kúsok prípravku a jemne ich vmasírujte. Pred fénovaním opláchnite veľkým množstvom vody.

ČO OBSAHUJE

Fytokomplex zo zelených vlašských orechov: chráni farbu vlasov pred oxidačným stresom a UV žiarením, zachováva ich vzhľad a lesk.

Organický ovos: so zjemňujúcimi, upokojujúcimi a upokojujúcimi účinkami.
Trehalóza: cukor, ktorý dodáva vlasom vlhkosť do dĺžok, vhodný najmä pre suché vlasy.
Olej Babassu: získava sa z orechov palmy Babassu, ktorá pochádza z amazonského dažďového pralesa v Brazílii, má zvláčňujúce vlastnosti ideálne pre suché a lámavé vlasy.
Maslo Murumuru: získava sa zo semien palmy pochádzajúcej z brazílskej Amazónie. Má upokojujúce, zvláčňujúce, elastické a antioxidačné vlastnosti. Ideálne na výživu suchých, krehkých alebo kučeravých vlasov.

POZNÁMKY

BioKap® organická záruka: žiadne PEG, žiadne silikóny, žiadne parabény, žiadne SLES a žiadne syntetické vône. Testované na prítomnosť niklu a dermatologicky testované. vegánske zloženie, bez živočíšnych derivátov.

CERTIFIKÁCIA

Certifikácia ekologického poľnohospodárstva
COSMOS ORGANIC certifikovaný spoločnosťou Ecocert Greenlife podľa špecifikácie COSMOS, ktorá je k dispozícii na stránke COSMOS.ecocert.com.

Certifikácia obalov
Krabice sú vyrobené zo 100 % recyklovateľného papiera FSC z kontrolovaného pestovania.
Značka FSC® sa vzťahuje na výrobky, ktorých drevná surovina pochádza z lesov, ktoré sú riadne a zodpovedne obhospodarované podľa prísnych ekologických, sociálnych a ekonomických noriem.

I’m green: PE na etikete všetkých šampónov a kondicionérov pochádza z cukrovej trstiny pestovanej v Brazílii v kontrolovaných oblastiach ďaleko od amazonského dažďového pralesa. Táto surovina má pozitívny vplyv na životné prostredie, pretože pomáha znižovať emisie skleníkových plynov.

Súvisiace produkty