BELLEZZA Detoxikačný šampón na vlasy s čiernym ílom a aktívnym uhlím
BELLEZZA Detoxikačný šampón na vlasy s čiernym ílom a aktívnym uhlím
DETOXIKAČNÝ ŠAMPÓN

BELLEZZA Detoxikačný šampón na vlasy s čiernym ílom a aktívnym uhlím

Hĺbkovo čistí pokožku hlavy

Balenie: 200 ml
Odporúčaná cena: 299 Kč

Znečistenie, smog, špina a prebytok kožného mazu môžu zaťažovať pokožku hlavy a spôsobovať, že vlasy sú matné a nemajú objem. Šampón Detox Black je špeciálne vyvinutý na dôkladné čistenie pokožky hlavy a zmiernenie svrbenia, obnovenie vitality, pohodlia a ľahkosti pokožky hlavy a vlasov.
Šampón Black Shampoo je vhodný pre všetky typy vlasov a kombinuje detoxikačné a čistiace účinky čierneho ílu s účinkami bambusového uhlia, ktoré pohlcuje nečistoty. Derivát rastlinného cukru xylitol pomáha zmierniť svrbenie a prípadné začervenanie, zatiaľ čo mentol a organický rozmarínový esenciálny olej hydratujú a osviežujú, čím dodávajú pocit pohodlia a pohody, ktorý oživuje pokožku a vlasy.
Prášok z dreveného uhlia dodáva šampónu tmavú farbu. Odstraňuje sa opláchnutím a nemení farbu vlasov, či už prírodných alebo farbených.

KEDY POUŽÍVAŤ

V prípade nečistej pleti, nadmerného mazu a zvyškov smogu. Pre tých, ktorí žijú v znečistenom prostredí alebo pracujú v prašnom prostredí.

AKO POUŽÍVAŤ

Naneste na mokré vlasy, vmasírujte a opláchnite. Vhodné pre mužov a ženy a pre všetky typy vlasov, dokonca aj pre farbené. V prípade zvyškov pretrepte fľaštičku a na niekoľko sekúnd ju obráťte.

ČO OBSAHUJE

Bambusové uhlie, čierny íl, rastlinný derivát xylitol, pantenol, mentol, organický extrakt z rozmarínu.

POZNÁMKY

Farbu šampónu dodáva drevené uhlie a čierny íl. Odstraňuje sa počas oplachovania bez toho, aby sa zmenila farba prírodných alebo ošetrených vlasov.