BELLEZZA krém proti lupinám na mastné vlasy
BELLEZZA krém proti lupinám na mastné vlasy
KRÉM PROTI LUPINÁM

BELLEZZA krém proti lupinám na mastné vlasy

S výťažkami z organického agáve, rozmarínu a mentolu, ktoré majú upokojujúce, osviežujúce a regeneračné účinky na podráždenú pokožku.

Balenie: 50 ml
Odporúčaná cena: 499 Kč

Vďaka výťažkom z kaktusu, agáve, organického lopúcha, mentolu a organickým esenciálnym olejom z rozmarínu a melaleuky pomáha BioKap® Anti-Dandruff and Oily Skin Lotion bojovať proti lupinám a normalizovať nadmernú sekréciu kožného mazu s osviežujúcim a regeneračným účinkom na pokožku hlavy. Vyrovnávanie kožného mazu tiež pomáha posilňovať a spevňovať vlasy, ktoré sú často poškodené nadbytkom kožného mazu.

KEDY POUŽÍVAŤ

Šoková kúra na lupiny a mastnú pokožku hlavy, ktorá sa používa v kombinácii so šampónom proti lupinám BioKap® alebo šampónom na mastné vlasy BioKap® podľa potreby. Taktiež na použitie počas sezónnych zmien pre čistiaci účinok na pokožku hlavy.

AKO POUŽÍVAŤ

Naneste niekoľko kvapiek na vlhkú alebo suchú pokožku hlavy a vmasírujte končekmi prstov. Používajte každý druhý deň aspoň 1 mesiac, potom dvakrát týždenne aspoň ďalší mesiac.

ČO OBSAHUJE

Extrakt z kaktusu, agáve, organický lopúch, vŕba, mentol, helichrysum o.e., organický rozmarín, organická melaleuca alternata.

POZNÁMKY

BioKap® zaručuje: žiadne pelety, žiadne silikóny, žiadne parabény, žiadna slezina, testované na nikel, dermatologicky testované.
Prečítajte si upozornenie na obale.

Súvisiace produkty