BELLEZZA vyživujúca a regeneračná maska na vlasy
BELLEZZA vyživujúca a regeneračná maska na vlasy
VYŽIVUJÚCA REGENERAČNÁ MASKA

BELLEZZA vyživujúca a regeneračná maska na vlasy

Intenzívna starostlivosť o suché a lámavé vlasy

Balenie: 200 ml
Odporúčaná cena: 499 Kč

Vyživujúca regeneračná maska BioKap® s ryžovým fytokeratínom, organickým olejom zo sladkých mandlí a rastlinnými ceramidmi je ideálna ako intenzívna starostlivosť o suché, krehké a kučeravé vlasy.

Jej zloženie bohaté na prírodné účinné látky bojuje proti vysušovaniu a reštrukturalizuje vlasy, dodáva im hebkosť a lesk a zanecháva ich príjemne prevoňané.

Obsahuje fytokeratín z ryže, špeciálny “rastlinný keratín”, ktorý vytvára na vlasovom vlákne prirodzenú ochrannú a reštrukturalizačnú bariéru. Účinok posilňuje organický olej zo sladkých mandlí a rastlinné ceramidy z olivového oleja, ktoré vlasy vyživujú a reštrukturalizujú, obnovujú ich lesk a hebkosť.

KEDY POUŽÍVAŤ

Jeho regeneračný účinok je určený pre suché, krehké a lámavé vlasy s rozštiepenými končekmi.

AKO POUŽÍVAŤ

Po umytí vlasov šampónom naneste primerané množstvo prípravku na dĺžky a konce vlasov. Nechajte pôsobiť 2 minúty a dôkladne opláchnite. V čase, keď sa vlasy zdajú byť viac namáhané a oslabené, je možné použiť ho ako zábal a nechať pôsobiť 15 – 20 minút.

ČO OBSAHUJE

Fytokeratín z ryže, organický olej zo sladkých mandlí, rastlinné ceramidy z olivového oleja, organické aloe barbadensis, výťažky z levandule, šalvie, tymiánu a rozmarínu.

POZNÁMKY

BioKap® zaručuje: žiadne pelety, žiadne silikóny, žiadne parabény, žiadny nikel, testované na nikel, dermatologicky testované.
Prečítajte si upozornenie na obale.