BIOKAP NUTRICOLOR DELICATO rýchle farbenie
BIOKAP NUTRICOLOR DELICATO rýchle farbenie
FARBA VLASOV LEN 10 MINÚT

BIOKAP NUTRICOLOR DELICATO rýchle farbenie

Teplé, jasné a prirodzené farby za 10 minút

Balenie: 135 ml
Odporúčaná cena: 13 €

Novinka: nyní v 16 odstínech!

Zloženie bez parafenylendiamínu.

BioKap® Nutricolor Delicate Rapid je určený pre osoby s obmedzeným časom a umožňuje pokryť biele vlasy rýchlejšie ako iné farby. Patentovaná formula na fixáciu farby z výskumu a vývoja Biokap® skracuje čas aplikácie na 10 minút.
Výsledok je dokonalý: krytie je rovnomerné a farba je žiarivá a teplá!

Rovnako ako celý rad BioKap® Nutricolor, aj farba na vlasy Delicato Rapid využíva zložky, ktoré sa starajú o vlasy: organický arganový olej, ktorý dodáva vlasom hydratáciu a výživu, a exkluzívny výživný a ochranný komplex Tricorepair®, ktorý má ochranné, reštrukturalizačné a regeneračné účinky. Vďaka tomu, že farby BioKap® Nutricolor Delicato Rapid neobsahujú amoniak, rezorcinol, parabény, parafenylendiamín a parfumy, sú vhodné aj pre osoby s obzvlášť citlivou pokožkou a vďaka starostlivému zloženiu aj pre vegánov. Teraz v 10 nových odtieňoch, čo predstavuje celkovú škálu minimálne 16 rôznych farieb.

Všetko, čo potrebujete, nájdete v balení: Ochranný krém, ktorý zabraňuje zafarbeniu pokožky na línii vlasov, farbiaci krém, ktorý nesteká (nie je potrebná čiapka), pláštenka a jednorazové rukavice na profesionálnu aplikáciu, kondicionujúci šampón na umytie vlasov a obnovenie ich optimálneho pH. Na záver je v zadnej časti puzdra otvor, do ktorého sa fľaštička vkladá, aby sa pracovná doska počas aplikácie nezašpinila.

KEDY ICH POUŽIŤ

Pre dokonalé krytie šedej farby už za 10 minút a dlhotrvajúce zafarbenie.

AKO POUŽÍVAŤJAK SE POUŽÍVÁ

Farby na vlasy Biokap Nutricolor Delicato Rapid sa jednoducho používajú: stačí vložiť fľaštičku Nutrifix do otvoru označeného krížovým šrafovaním na zadnej strane puzdra a nasadiť jednorazovú ochrannú pláštenku, ktorá je súčasťou balenia. Potom pokračujte zmiešaním obsahu tuby s farbou priamo do fľaštičky, ktorá, vybavená tryskou, umožňuje priamu aplikáciu na vlasy. Nechajte pôsobiť 10 minút, ako je uvedené v príbalovom letáku. Farba je krémová a nesteká.

Odtiene vyberajte podľa množstva bielych vlasov podľa pokynov na obale. Nemiešajte farby s rôznym časom aplikácie. Neprekračujte čas aplikácie.

ČO OBSAHUJE

Komplex Tricorepair® na báze ryžových proteínov s reštrukturalizačným účinkom, derivátu vŕby s ochranným účinkom na farbu a lipofilných ovocných kyselín, ktoré sa starajú o pokožku hlavy počas aplikácie farby. Organický arganový olej s vysokým obsahom nenasýtených mastných kyselín a vitamínu E chráni, reštrukturalizuje a dodáva lesk krehkým a lámavým vlasom.

POZNÁMKY

16 odtieňov.
Neobsahuje amoniak, rezorcinol, parabény a parafenylendiamín*. Bez parfumácie. Testované na prítomnosť niklu. Dermatologicky testované.

*Pred použitím si pozorne prečítajte pokyny na obale. Vždy vykonajte test citlivosti 48 hodín pred každou aplikáciou. Neprítomnosť týchto látok nevylučuje riziko alergických reakcií.

BIOKAP NUTRICOLOR TINTA DELICATO RAPID JE K DISPOZÍCII V TÝCHTO ODTIEŇOCH

Pokyny: AKO POUŽÍVAŤ BIOKAP NUTRICOLOR TINT

Zistite, ako aplikovať farbu na vlasy BioKap Nutricolor v niekoľkých jednoduchých krokoch.

Farby BioKap Nutricolor z radu Bios poskytujú dlhotrvajúce prirodzené a žiarivé farby s dokonalým krytím šedín.

Sú vhodné aj pre tú najcitlivejšiu pokožku. Sú obohatené o organický arganový olej a komplex Tricorepair®, neobsahujú amoniak, parabény, sú testované na nikel a dermatologicky testované.