Krém proti padaniu vlasov FORTE s TRICOFOLTILOM
Krém proti padaniu vlasov FORTE s TRICOFOLTILOM
Lotion na zahustenie a posilnenie vlasov.

Krém proti padaniu vlasov FORTE s TRICOFOLTILOM

Šoková liečba pre silnejšie vlasy

Balenie: 50 ml
Odporúčaná cena: 599 Kč

BioKap® Anti-Hair Loss Strengthening Lotion je šoková kozmetická starostlivosť špecifická pre posilnenie a spevnenie vlasov, ktorá pôsobí proti nadmernému vypadávaniu a rednutiu vlasov. Zlepšuje pevnosť a hustotu vlasov. Je ideálna pre mužov aj ženy.
Vďaka praktickému dávkovaču sa dá ľahko a cielene použiť: denne nastriekať priamo na pokožku hlavy, mokrú alebo suchú, a krátko vmasírovať, aby sa uľahčilo vstrebávanie.

Obsahuje komplex Tricofoltil® (na báze ľanového semienka, medi a biotínu), výťažok z bambusu bohatý na kremík , olax dissitiflora, Saw palmetto a tekvicové semienka na zvýšenie odolnosti vlasov, zatiaľ čo výťažok z Capsicum v kombinácii s vitamínom PP stimuluje mikrocirkuláciu v pokožke hlavy. Zloženie je obohatené aj o žihľavu a organické esenciálne oleje z rozmarínu a melaleuky s dermopurifikačným účinkom.

KEDY HO POUŽIŤ

Na posilnenie a spevnenie vlasov, pomáha proti nadmernému padaniu vlasov a rednutiu vlasov.

AKO TO POUŽÍVAŤ

Prípravok používajte každý druhý deň počas dvoch mesiacov, naneste 7 streknutí na pokožku hlavy a masírujte, kým sa nevstrebe. Krém sa môže aplikovať na suché alebo mokré, uterákom vysušené vlasy. Nemala by sa oplachovať.
Po dvoch mesiacoch liečby pokračujte každý druhý deň počas ďalších dvoch mesiacov s dvoma aplikáciami týždenne. Odporúčajú sa dva cykly ročne.

ČO JE V ŇOM

Tricofoltil® (komplex na báze ľanu, medi a biotínu), bambusový extrakt, olax dissitiflora, china, paprika, rebríček, žihľava, organický červený vinič, tekvicové semená, Saw palmetto, vitamín PP, organický esenciálny olej z rozmarínu a melaleuky.

POZNÁMKA

Prečítajte si upozornenie na obale.