BIOKAP POSILŇUJÚCI ŠAMPÓN PROTI VYPADÁVANIU VLASOV
BIOKAP POSILŇUJÚCI ŠAMPÓN PROTI VYPADÁVANIU VLASOV
ŠAMPÓN PROTI VYPADÁVANIU VLASOV

BIOKAP POSILŇUJÚCI ŠAMPÓN PROTI VYPADÁVANIU VLASOV

S Tricofoltil® a bambusom na posilnenie a posilnenie vlasov

Balenie: 200 ml
Odporúčaná cena: 13,50 €

BioKap® posilňujúci šampón proti vypadávaniu vlasov je špecifická kozmetická starostlivosť na posilnenie a posilnenie vlasov pre mužov aj ženy.
Je užitočný v obdobiach, keď sa vlasy javia krehké a nadmerne vypadávajú, tiež v dôsledku stresu, diét, hormonálnych zmien a farbenia.

Má jemné zloženie, ideálne aj na každodenné použitie. Okrem komplexu Tricofoltil® (na báze ľanového semienka, medi a biotínu) obsahuje Saw palmetto, tekvicové semienka , extrakt z Olax dissitiflora a bambusový extrakt bohatý na kremík. Je obohatený o mentol a žihľavu s dermopurifikačným účinkom a organické esenciálne oleje z rozmarínu a melaleuky , ktoré pomáhajú zlepšovať trofiku pokožky hlavy.

KEDY HO POUŽIŤ

Je indikovaný v prípade lámavosti vlasov alebo nadmerného vypadávania vlasov.

AKO POUŽÍVAŤ

Naneste na mokré vlasy, vmasírujte a opláchnite. Na kompletné ošetrenie použite Biokap® Anti-Hair Loss Strengthening Lotion alebo Biokap® Anti-Hair Loss Strengthening Vials.

ČO OBSAHUJE

Tricofoltil® (komplex na báze ľanu, medi a biotínu), bambusový extrakt, organický gél Aloe Vera, výťažky z Olax dissitiflora, čínskej papriky, rebríčka, žihľavy, tekvicových semien, Saw palmetto, chmeľu, slezovca, mentolu, organického rozmarínu a organického esenciálneho oleja Melaleuca.

POZNÁMKA

Prečítajte si upozornenie na obale.