BIOKAP NUTRICOLOR tint
BIOKAP NUTRICOLOR tint
BARVA BEZ AMONIAKU, RESORCINU A PARABENŮ

BIOKAP NUTRICOLOR tint

Teplé, světlé a přirozené barvy

Balenie: 140 ml
Odporúčaná cena: 13 €

Biokap® Nutricolour Tint je vzácny spojenec pre farbené a krásne vlasy. Jeho exkluzívne zloženie na báze rastlinných zložiek a vysokej kožnej znášanlivosti vyživuje a regeneruje vlasy a zároveň ich farbí a dokonale kryje šediny.
S komplexom TRICOREPAIR na báze ryžových proteínov, derivátu vŕby a lipofilných ovocných kyselín. Obohatený o organicky pestovaný arganový olej vyživuje vlasy a dodáva im hebkosť a lesk.

KEDY POUŽIŤ

Na dokonalé krytie sivej od prvej aplikácie a dlhotrvajúce zafarbenie.

AKO POUŽÍVAŤ

Od dnešného dňa je používanie farby na vlasy Biokap Nutricolor ešte praktickejšie: stačí vložiť fľaštičku Nutrifix do otvoru označeného krížovým šrafovaním na zadnej strane obalu a nasadiť jednorazovú ochrannú pláštenku, ktorá je súčasťou balenia. Potom pokračujte zmiešaním obsahu tuby s farbou a postupujte podľa pokynov v návode na použitie.

Zvoľte odtiene podľa množstva bielych vlasov, pričom postupujte podľa pokynov na obale.

ČO OBSAHUJE

Komplex TRICOREPAIR na báze ryžových proteínov s reštrukturalizačným účinkom, derivátu vŕby s ochranným účinkom na farbu a lipofilných ovocných kyselín, ktoré sa starajú o pokožku hlavy počas aplikácie farby.
Arganový olej s vysokým obsahom nenasýtených mastných kyselín a vitamínu E chráni, reštrukturalizuje a dodáva lesk krehkým a lámavým vlasom. Obsahuje arganový, sójový, ryžový a ovsený olej, Lactosafe® (lipofilné ovocné kyseliny s upokojujúcim účinkom na pokožku) a extrakt z vŕby.

POZNÁMKY

22 odtieňov. Neobsahuje amoniak, rezorcinol a parabény. Testované na prítomnosť niklu. Dermatologicky testované.
Pred použitím si pozorne prečítajte pokyny na obale. Vždy 48 hodín pred každou aplikáciou vykonajte test citlivosti.

BIOKAP NUTRICOLOR TINTA JE K DISPOZÍCII V TÝCHTO ODTIEŇOCH

Pokyny: AKO POUŽÍVAŤ BIOKAP NUTRICOLOR TINT

Zistite, ako aplikovať farbu na vlasy BioKap Nutricolor v niekoľkých jednoduchých krokoch.

Farby BioKap Nutricolor z radu Bios poskytujú dlhotrvajúce prirodzené a žiarivé farby s dokonalým krytím šedín.

Sú vhodné aj pre tú najcitlivejšiu pokožku. Sú obohatené o organický arganový olej a komplex Tricorepair®, neobsahujú amoniak, parabény, sú testované na nikel a dermatologicky testované.