BIOKAP NUTRICOLOR zosvetľujúci krém
BIOKAP NUTRICOLOR zosvetľujúci krém
KRÉM NA ZOSVETLENIE VLASOV BEZ AMONIAKU

BIOKAP NUTRICOLOR zosvetľujúci krém

Prírodné zosvetlenie vlasov

Balenie: 140 ml
Odporúčaná cena: 12.50 €

BioKap Nutricolor zosvetľujúci krém je jemný prípravok bez parafenylendiamínu, ideálny na prirodzené zosvetlenie vlasov o dva tóny alebo na dosiahnutie krásnych melírov. Jeho exkluzívne zloženie na báze rastlinných zložiek a vysokej kožnej znášanlivosti vlasy vyživuje a obnovuje. S komplexom TRICOREPAIR na báze ryžových proteínov, derivátu vŕby a lipofilných ovocných kyselín. Obohatený o organicky pestovaný arganový olej vyživuje vlasy a dodáva im hebkosť a lesk.

KEDY POUŽÍVAŤ

Na prirodzené zosvetlenie vlasov až o dva tóny alebo na melír.

AKO POUŽÍVAŤ

Od dnešného dňa je používanie farby na vlasy Biokap Nutricolor ešte praktickejšie: stačí vložiť fľaštičku Nutrifix do otvoru označeného krížovým šrafovaním na zadnej strane obalu a nasadiť jednorazovú ochrannú pláštenku, ktorá je súčasťou balenia. Potom pokračujte zmiešaním obsahu tuby a postupujte podľa pokynov v príbalovom letáku.

Na zosvetlenie všetkých vlasov: naneste a nechajte pôsobiť 30 minút.
Na získanie melíru: Vezmite do ruky a nechajte pôsobiť: Naneste na malé pramene pomocou aplikátora, zabaľte do hliníkovej fólie a nechajte pôsobiť 30 minút.

ČO OBSAHUJE

TRICOREPAIR komplex na báze ryžových proteínov s reštrukturalizačným účinkom, derivát vŕby s ochranným účinkom na farbu a lipofilné ovocné kyseliny, ktoré sa starajú o pokožku hlavy počas aplikácie farby. Arganový olej s vysokým obsahom nenasýtených mastných kyselín a vitamínu E chráni, reštrukturalizuje a dodáva lesk krehkým a lámavým vlasom.

POZNÁMKY

Bez amoniaku, bez rezorcínu, bez parabénov, bez farbív, bez parfumácie a bez parafenylendiamínu. Testované na prítomnosť niklu a dermatologicky testované.
Pred použitím si pozorne prečítajte pokyny na obale. Vždy vykonajte test citlivosti 48 hodín pred každou aplikáciou.

Návod: AKO APLIKOVAŤ FARBIVO BIOKAP NUTRICOLOUR

Zistite, ako aplikovať farbu na vlasy BioKap Nutricolor v niekoľkých jednoduchých krokoch.

Farby BioKap Nutricolor z radu Bios poskytujú dlhotrvajúce prirodzené a žiarivé farby s dokonalým krytím šedín.

Sú vhodné aj pre tú najcitlivejšiu pokožku. Sú obohatené o organický arganový olej a komplex Tricorepair®, neobsahujú amoniak, parabény, sú testované na nikel a dermatologicky testované.