BELLEZZA BIO posilňujúci šampón s kurkumou a extraktom z prasličky na jemné vlasy
BELLEZZA BIO posilňujúci šampón s kurkumou a extraktom z prasličky na jemné vlasy
ORGANICKÝ ŠAMPÓN NA POSILNENIE VLASOV s CURCUMOU a prasličkou

BELLEZZA BIO posilňujúci šampón s kurkumou a extraktom z prasličky na jemné vlasy

s kurkumou a chrenom

Balenie: 200 ml
Odporúčaná cena: 299 Kč

BioKap Organic Beauty posilňujúci šampón revitalizuje vlasy. Jeho zloženie s certifikátom Cosmos Organic obsahuje špeciálnu aktívnu zložku na báze kurkumy a výťažku z prasličky bohatého na kremík, ktorá oživuje a posilňuje vlasy a dodáva im plnší vzhľad. Povrchovo aktívne látky na rastlinnej báze z kokosu jemne čistia a zároveň rešpektujú rovnováhu pokožky hlavy.

Obsahuje viac ako 97 % zložiek prírodného pôvodu, jeho čistiaci základ je rýchlo biologicky odbúrateľný a vôňa pochádza z prírodných esenciálnych olejov. Dokonca aj jeho balenie z neho robí úplne ekologický výrobok.

  • Fľaša je vyrobená zo 100 % recyklovaného PET,
  • PE etiketa rastlinného pôvodu z cukrovej trstiny
  • Puzdro vyrobené zo 100 % recyklovateľného papiera FSC z kontrolovaného pestovania.

KEDY POUŽÍVAŤ

Ideálne pre tenké, krehké vlasy bez objemu. Vhodné aj pri nadmernom vypadávaní vlasov.

AKO POUŽÍVAŤ

Prípravok naneste na mokré vlasy; masírujte, kým sa nevytvorí jemná pena, a opláchnite veľkým množstvom vody.

ČO OBSAHUJE

Zmes jemných kokosových povrchovo aktívnych látok, ktoré dodávajú vlasom hebkosť počas umývania aj po ňom. Vlasy sú obohatené, jemné, lesklé a ľahko sa rozčesávajú.

Výťažok z kurkumy s revitalizačným účinkom na štruktúru vlasov.

Praslička roľná, bohatá na kremík a ďalšie minerály, užitočné pri tvorbe a remineralizácii nechtov a vlasov. Má posilňujúci a revitalizačný účinok na lámavé a poškodené vlasy.

POZNÁMKY

BioKap® organická záruka: žiadne PEG, žiadny silikón, žiadne parabény, žiadne SLES a žiadne syntetické parfumy. Testované na prítomnosť niklu a dermatologicky testované. vegánske zloženie, bez živočíšnych derivátov.

CERTIFIKÁCIA

Certifikácia ekologického poľnohospodárstva
COSMOS ORGANIC certifikovaný spoločnosťou Ecocert Greenlife podľa špecifikácie COSMOS, ktorá je k dispozícii na stránke COSMOS.ecocert.com.

Certifikácia obalov
Krabice sú vyrobené zo 100 % recyklovateľného papiera FSC z kontrolovaného pestovania.
Značka FSC® sa vzťahuje na výrobky, ktorých drevná surovina pochádza z lesov, ktoré sú riadne a zodpovedne obhospodarované podľa prísnych ekologických, sociálnych a ekonomických noriem.

I’m green: PE na etikete všetkých šampónov a kondicionérov pochádza z cukrovej trstiny pestovanej v Brazílii v kontrolovaných oblastiach ďaleko od amazonského dažďového pralesa. Táto surovina má pozitívny vplyv na životné prostredie, pretože pomáha znižovať emisie skleníkových plynov.