BELLEZZA BIO mimoriadne jemný šampón na každý deň s výťažkami z obilnín
BELLEZZA BIO mimoriadne jemný šampón na každý deň s výťažkami z obilnín
ORGANICKÝ KOZMETICKÝ ŠAMPÓN NA KAŽDODENNÉ POUŽITIE

BELLEZZA BIO mimoriadne jemný šampón na každý deň s výťažkami z obilnín

s cukrami z obilnín

Balenie: 200 ml
Odporúčaná cena: 299 Kč

Biokap Organic Beauty Ultra Gentle Shampoo je ideálny na časté umývanie a každodenné používanie. Jeho zloženie s certifikátom Cosmos Organic obsahuje obilné cukry, ktoré jemne čistia a udržujú vlasy hydratované, hebké a ľahko sa rozčesávajú. Fytokomplex zo zelených vlašských orechov chráni vlasy pred vonkajšími vplyvmi a zachováva ich farbu. A napokon prítomnosť výťažku z mandlí zabezpečuje hebkosť a lesk vlasov.

Ultra jemný šampón je vhodný pre všetky typy vlasov a pre celú rodinu, dokonca aj pre tých najmenších: jeho šetrné zloženie neštípe v očiach.

Obsahuje viac ako 97 % zložiek prírodného pôvodu, jeho čistiaci základ je rýchlo biologicky odbúrateľný a jeho vôňa pochádza z prírodných esenciálnych olejov. Dokonca aj jeho obal je úplne ekologický.

  • Fľaša je vyrobená zo 100 % recyklovaného PET,
  • PE etiketa rastlinného pôvodu z cukrovej trstiny
  • Puzdro vyrobené zo 100 % recyklovateľného papiera FSC z kontrolovaného pestovania.

KEDY POUŽÍVAŤ

Ideálne na každodenné použitie, pre všetky typy vlasov.

AKO POUŽÍVAŤ

Prípravok naneste na mokré vlasy, vmasírujte, aby sa vytvorila jemná pena, a opláchnite veľkým množstvom vody.

ČO OBSAHUJE

Zmes sladkých povrchovo aktívnych látok z cukrov, ktoré dodávajú vlasom vlhkosť a jemnosť: umývanie sa už teraz stáva skrášľujúcou kúrou.
Fytokomplex získaný zo zelených vlašských orechov, ktorý chráni farbu vlasov pred oxidačným stresom a žiarením, zachováva jej vzhľad a lesk.
Kondicionér odvodený z guarovej gumy, úplne prírodný, na zlepšenie rozčesateľnosti.

POZNÁMKY

BioKap® organická záruka: žiadne PEG, žiadne silikóny, žiadne parabény, žiadne SLES a žiadne syntetické vône. Testované na prítomnosť niklu a dermatologicky testované. vegánske zloženie, bez živočíšnych derivátov.

CERTIFIKÁCIA

Certifikácia ekologického poľnohospodárstva
COSMOS ORGANIC certifikovaný spoločnosťou Ecocert Greenlife podľa špecifikácie COSMOS, ktorá je k dispozícii na stránke COSMOS.ecocert.com.

Certifikácia obalov
Krabice sú vyrobené zo 100 % recyklovateľného papiera FSC z kontrolovaného pestovania.
Značka FSC® sa vzťahuje na výrobky, ktorých drevná surovina pochádza z lesov, ktoré sú riadne a zodpovedne obhospodarované podľa prísnych ekologických, sociálnych a ekonomických noriem.

I’m green: PE na etikete všetkých šampónov a kondicionérov pochádza z cukrovej trstiny pestovanej v Brazílii v kontrolovaných oblastiach ďaleko od amazonského dažďového pralesa. Táto surovina má pozitívny vplyv na životné prostredie, pretože pomáha znižovať emisie skleníkových plynov.