BELLEZZA BIO veľmi jemný šampón na mastné vlasy s boswéliou a zázvorom
BELLEZZA BIO veľmi jemný šampón na mastné vlasy s boswéliou a zázvorom
ORGANICKÝ ŠAMPON REGULUJÍCÍ TVORBU KOŽNÍHO MAZU

BELLEZZA BIO veľmi jemný šampón na mastné vlasy s boswéliou a zázvorom

se zázvorem a boswellií

Balenie: 200 ml
Odporúčaná cena: 299 Kč

Biokap Beauty Organic Rebalancing Shampoo jemne čistí pokožku hlavy a vďaka komplexu zázvoru, boswellie a červeného hrozna pomáha obnoviť jej optimálnu rovnováhu a bojuje proti nadmernej tvorbe kožného mazu.
Jeho zloženie s certifikátom Cosmos Organic využíva aj výťažky z tymiánu a lopúcha s dermopurifikačnými vlastnosťami, vďaka ktorým sú vlasy ľahké a jemné, ako aj osviežené.

Obsahuje viac ako 97 % zložiek prírodného pôvodu, jeho čistiaci základ je rýchlo biologicky odbúrateľný a jeho vôňa pochádza z prírodných esenciálnych olejov. Je to úplne ekologický výrobok, dokonca aj jeho obal

  • Fľaša je vyrobená zo 100 % recyklovaného PET,
  • PE etiketa rastlinného pôvodu z cukrovej trstiny
  • Puzdro vyrobené zo 100 % recyklovateľného papiera FSC z kontrolovaného pestovania.

KEDY POUŽÍVAŤ

Ideálne pre mastné vlasy, proti prebytočnému kožnému mazu.

AKO POUŽÍVAŤ

Prípravok naneste na mokré vlasy; masírujte, kým sa nevytvorí jemná pena, a opláchnite veľkým množstvom vody.

ČO OBSAHUJE

Zmes jemných povrchovo aktívnych látok z kokosu a zinku, vhodná najmä na podráždenú pokožku a lupiny. Mentol pre príjemný svieži účinok.
Fytokomplex s čistiacim účinkom na báze zázvoru, boswellie a červeného hrozna pre dermo-čistiaci účinok, ktorý pomáha znižovať nadmernú tvorbu kožného mazu.
Výťažky z tymiánu a lopúcha pre dermo-čistiaci účinok pre príjemný pocit pohody.

POZNÁMKY

BioKap® organická záruka: žiadne PEG, žiadne silikóny, žiadne parabény, žiadne SLES a žiadne syntetické vône. Testované na prítomnosť niklu a dermatologicky testované. vegánske zloženie, bez živočíšnych derivátov.

CERTIFIKÁCIA

Certifikácia ekologického poľnohospodárstva
COSMOS ORGANIC certifikovaný spoločnosťou Ecocert Greenlife podľa špecifikácie COSMOS, ktorá je k dispozícii na stránke COSMOS.ecocert.com.

Certifikácia obalov
Krabice sú vyrobené zo 100 % recyklovateľného papiera FSC z kontrolovaného pestovania.
Značka FSC® sa vzťahuje na výrobky, ktorých drevná surovina pochádza z lesov, ktoré sú riadne a zodpovedne obhospodarované podľa prísnych ekologických, sociálnych a ekonomických noriem.

I’m green: PE na etikete všetkých šampónov a kondicionérov pochádza z cukrovej trstiny pestovanej v Brazílii v kontrolovaných oblastiach ďaleko od amazonského dažďového pralesa. Táto surovina má pozitívny vplyv na životné prostredie, pretože pomáha znižovať emisie skleníkových plynov.