Biokap Bellezza Bio

Certifikovaná ekologická a environmentálne udržateľná línia pre krásu vlasov.

Prirodzenosť a účinnosť Biokap Beauty je ďalším krokom smerom k prírode a krehkému ekosystému, ktorý ju chráni, s novým bio radom BioKap Beauty. Ideálny pre tých, ktorí uprednostňujú produkty biologického pôvodu, a to aj na starostlivosť o seba.

Bio šampón a kondicionér BioKap Beauty sú vegánske prípravky s viac ako 97 % zložiek z prírodných zdrojov, z ktorých vysoké percento pochádza z ekologického poľnohospodárstva.
Sú certifikované podľa špecifikácie Cosmos Organic popredným svetovým certifikačným orgánom Ecocert Greenlife.

Šampóny určené pre každú potrebu majú rýchlo biologicky odbúrateľné čistiace základy. Vône sa získavajú výlučne z prírodných a certifikovaných esenciálnych olejov.

Všetky výrobky boli vyvinuté podľa najnovších environmentálnych noriem, aby zaručili bezpečnosť, výsledky a jednoduché používanie, a sú tiež: bez PEG, bez silikónu, bez parabénov, bez SLES a bez syntetických vôní. V neposlednom rade sú testované na prítomnosť niklu a dermatologicky testované.

BioKap Bio zaručuje

COSMOS ORGANIC
Certifikát Ecocert Greenlife podľa špecifikácie COSMOS

VEGAN FORMULA
bez živočíšnych derivátov

NEOBSAHUJE
parabény, parafín, peg, minerálne oleje, silikóny, ogm, sls, sles, dea, uvoľňovače formaldehydu

Nikel a dermatologicky testované
(nikl < 0,0001 %)

Ekologická udržateľnosť aj v obaloch

Bellezza bio je ekologická aj v obaloch vyrábaných podľa environmentálne zodpovedných noriem: fľaše vyrobené zo 100 % recyklovaného PET; PE tuby a etikety rastlinného pôvodu z cukrovej trstiny; 100 % recyklovateľné papierové obaly z kontrolovaných plodín FSC.

Značka FSC® označuje výrobky, ktorých drevná surovina pochádza z lesov, ktoré sú riadne a zodpovedne obhospodarované podľa prísnych environmentálnych, sociálnych a ekonomických noriem.

I’m green: PE na etikete a tube pochádza z cukrovej trstiny pestovanej v Brazílii, v kontrolovaných oblastiach, ďaleko od amazonského dažďového pralesa. Táto surovina má pozitívny vplyv na životné prostredie, pretože pomáha znižovať emisie skleníkových plynov.

Biokap bio miluje vaše vlasy a prírodu.